Ples jako z pohádky

.

Příprava je důležitá, a to hlavně v případě, kdy se jedná o chystání velké akce, obzvláště když se rozhodnete zorganizovat ples nebo po česku bál. Ač se vám to může zdát zbytečné, rok na přípravu je tak akorát.
lesklé boty

V první řadě jde o dostatek finančních prostředků. Organizace by se mělo zhostit více osob, ty by se měly domluvit, kdo si co vezme na starost. Jak se říká, pořádek dělá přátele a tak by tomu mělo být i v tomto případě, proto je dobré mít smlouvu o kolektivní odpovědnosti. Ani s tombolou to není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá, vše by mělo být v souladu s loterijním zákonem. A pak to hlavní, dostatek financí. Buď našetřit potřebnou částku předem nebo uspořádat sbírky, počítejte samozřejmě také s výnosem z prodeje lístků. Dnes je docela běžné mít sponzora, a to se týká i kulturních akcí, výhody jsou zde oboustranné, vám to přinese slušný finanční obnos a sponzor se tak díky reklamě zviditelní.
teenageři na plese

Hlavně musíte mít jasno v tom, v jakém duchu se ples ponese a kolik osob by se ho tak mohlo zúčastnit. S tím souvisí i dostatečně velký prostor. Ve městech zaplatíte za pronájem daleko více než na venkově. Místo si zajistěte včas, a to včetně domluvy ohledně osvětlení, aparatury apod. Při výběru si dobře prohlédněte i zázemí. Také je dobré vědět, zda jídla a pití můžete využít svých vlastních zásob. Po skončení samotné akce musíte mít zajištěný úklid, stejně tak před samotnou akcí budete potřebovat nějaký čas na přípravu.

.

Každý ples by měl být originální a zvláštní, jiný, než jsou ty ostatní, proto vyberte zajímavé téma, ve kterém se celý večer ponese, začít můžete pozvánkami, upoutávkami, různými překvapeními a zajímavými vystoupeními.

Nic na plese není důležitějšího než muzika. Můžete mít hudbu živou, zajistit si kapelu musíte i několik měsíců před událostí nebo se obrátit na služby DJ. A nezapomeňte na moderátora, ten celý večer povede, proto by měl být příjemný, vtipný a měl by být v přímém kontaktu s návštěvníky plesu. Aby byla celá událost řádně zdokumentovaná, je třeba oslovit i někoho, kdo bude pořizovat fotografie a videozáznam.

Ples jako z pohádky
4.5 (90%)6
.

Releated Post