Vhodný bezový nápoj pro zimní období pro celou rodinu.

Vhodný nápoj pro zimní období pro celou rodinu.

Možná přemýšlíte, jaký nápoj je vhodný pro vaše děti, zvláště v tomto zimním období, kdy hrozí nachlazení a chřipky. Je jistě úctyhodné, že myslíte na zdraví svých ratolestí, ale také myslete i na své zdraví. Posilujícím nápojem může být i černý bez sirup Eshop.koldokol, který pro vás vyrábí rodinná firma, která velmi dbá na jakost výrobků, kterým dává s láskou vše, co si zasluhují. Možná právě proto jejich výrobky tak dobře a úžasně chutnají. Co si budeme povídat, ruční výroba, je ruční výroba a té se žádná automatizovaná linka nevyrovná.

voňavý bezový sirup

Ruční výrobu sirupu provází láska k přírodě.

Oceňte rodinnou firmu Koldokol nákupem skvostných přírodních limonád a do e-košíčku nezapomeňte přidat i sirup z černého bezu. Černý bez je úchvatná léčivá bylinka, která má nedozírné léčivé účinky, které oceníte hlavně v tomto zimním a sychravém počasí. Ne nadarmo se traduje české přísloví – „Před heřmánkem smekni, před bezem klekni“. Již naši prapředkové věděli, co umí černý bez, ať to jsou květy nebo černé plody, ze kterých tatínkové vyráběli mňamózní likér pro zimní večery.

černý bez plody

Vy si výrobu sirupu a likéru také můžete vyzkoušet, ale v zimě to půjde těžko. Věřte rodinnému receptu Koldokol a ochutnejte boží chuť sirupu černý bez. Nejen, že pomáhá léčit při nachlazení, ale i výtečně chutná. Děti si ho pro jeho aroma oblíbí a vám tak odpadne starost s prevencí proti nastuzení. Můžete ho ředit dle chuti vašich ratolestí, nejlépe s kohoutkovou vodou anebo i se sodovkou – v poměru jedna ku deseti. Anebo s ním můžete dosladit i právě usmažené lívanečky.

Bez chemie!

Voňavý sirup je čistě bez chemických nežádoucích ingrediencí. Obsahuje kvalitní třtinový cukr a vodní výluh z květů černého bezu (třicet osm procent!) spolu s citronovou šťávou v bio kvalitě. Záleží nám na vašem zdraví!

You Might Also Like