Sáčky se zipem v zavazadlech na cestách mimo domov

Vynález polyetylenových sáčků s uzavíracím zipem přinesl světu spoustu nových možností, podobně jako tomu bylo u bublinkové fólie a suchého zipu.

Mějte je připravené na dovolenou

Sáčky se zipem nachází uplatnění v domácnostech pro nejrůznější účely, vkládáme do nich potraviny do mrazáku, do chladničky, poradí si s dlouhodobým skladováním trvanlivých potravin, můžeme je využít pro bezpečné ukládání drobností, jako je galanterie, hračky, kancelářské či malířské potřeby, hodí se v dílně na šroubky a drobné součástky.

dívka s batohem

Dalším segmentem, kde se úspěšně uplatní, jsou i volné dny, které trávíme mimo domov, na cestách do naší oblíbené destinace.

Čisté a špinavé prádlo – doma nemáme s ukládáním prádla žádný problém, pro tyto účely slouží prádelní koše, dostatečně vzdušné a zároveň umístěné tam, kdy nemáme zájem nasávat typický odér. Na cestách však nikdo z nás koš na prádlo s sebou nemá a přesto musíme zašpiněné či propocené kousky někam odložit. Sáček se zipem je ideální společník – žádný zápach a žádné bakterie, které by se neměly šířit mezi čisté oblečení. Pouze dbejte na to, aby se v sáčku neocitlo cokoli mokrého či vlhkého, aby se uvnitř nemnožily zároveň kromě bakterií i plísně.

s batohem na cestách

V batohu a v cyklobrašnách – pěší turistika a cykloturistika dostává zelenou a propadá jí spousta lidí rok co rok. Do zip sáčků byste mohli vkládat vše, na čem vám záleží, aby neutrpělo vodními srážkami. Sáčky se tak mohou stát vaším partnerem v jakémkoli zavazadle a pro jakoukoli věc, jako jsou knihy, mobily, toaletní papír, léky, hygienické potřeby atd.

U vody na pláži – když už jsme tu zmínili mobilní telefon, ten by mohl být při kempování v přírodě a při pobytu na pláži uschován právě v sáčku se zipem, abyste jej mohli pohodlně obsluhovat i s mokrými prsty a jemným pískem nalepeným na hřbet ruky. Do sáčků větších rozměrů se vejde i tablet, takže přístup k Internetu si na pláži můžete vychutnat bez omezení.

You Might Also Like