Jak široká je nabídka vozidel autopůjčoven

V nabídce vozidel https://autopujcovna-milan.cz/vozidlo autopůjčoven je poměrně široký rozsah osobních vozů a mezi nimi najdete také mikrobusy (minibusy).

S minibusem na dovolenou

Plánujete vyrazit někam v partě nebo s více rodinami najednou, nemáte k dispozici dostatek vlastních vozidel nebo chcete být jednoduše všichni pohromadě a přesouvat se z místa na místo beze zmatku a operativně? Pak se vám třeba hodí právě minibus. Pronájmy vozidel dnes vychází mnohdy výhodněji, než jejich vlastnictví, záleží hlavně na tom, jak často s autem jezdíte, a zda se vám vyplatí i za všechny poplatky s tím spojené (povinné ručení, mýtné, servisní zásahy, náhradní díly, pneumatiky, STK atd.)

minibus na dovolené

Komfortní cestování – chcete-li se vyhnout přeplněným vlakům a autobusům, jízdním řádům a omezení jejich tras, a zároveň se netísnit malém a nízkém v osobním autě, pak je minibus dobrá volba. Sedadla jsou velmi komfortní, vysoko nad silnicí, řidič má lepší přehled kolem sebe a není nutné tak často zastavovat kvůli přesezeným nohám.

minibus ve městě

Nezávislost na cestovních kancelářích a přelidněných destinacích – pravděpodobně znáte film „Účastníci zájezdu“. I po mnoha letech se zasmějeme jízdě s autobusem a se dvěma svéráznými řidiči shodného jména, ovšem vás se nic takového nemusí týkat. Nebudete všichni na jedné pláži, nebudete nuceni snášet přítomnost cizích lidí, pojedete a zastavíte tam, kde chcete, a hlavně si vytvoříte vlastní program podle svého. A zadarmo, i bez průvodce.

Rozpočítáte náklady na pronájem na počet osob – dovolená nemusí být předražená, a přesto může být na úrovni. Do mikrobusu se vejde devět lidí, tak si snadno spočítáte, na kolik vás vyjde vypůjčení vozu, řekněme na čtrnáctidenní pobyt. Tímto způsobem můžete vyrazit na vodu, jet s kamarády na poznávací výlet na hrady a zámky, vydat se na pobyt na Šumavě, na Lipně, v Krkonoších, na Vysočině, v lázeňské oblasti západních Čech, na Pálavu, do Lužických hor, a podle možností i do zahraničí, třeba do Dolomitů či do Vysokých Tater.

You Might Also Like