Což tak bílkovinová dieta?


Chtěli byste

  1. rychle, účinně a zdravě hubnout,
  2. mít navzdory tomu dobrou náladu,
  3. nehladovět a netrpět chutěmi,
  4. zabránit jo-jo efektu,
  5. dopřávat si chutná snadno připravitelná jídla s optimálním obsahem vitamínů a minerálů,
  6. zbavit se cholesterolu a detoxikovat,
  7. získat nové stravovací návyky,
  8. a navíc ještě ušetřit, nemaje potřebu zbytečně nakupovat?

počítadlo

Pokud ano, nebylo by od věci zkusit štěstí s bílkovinovou dietou.
Proč právě bílkovinová dieta, ptáte se mě?
Pokud se tak ptáte, znamená to, že toho dosud o této dietě moc nevíte. A to k vaší vlastní škodě. Ovšem nezoufejte, protože jsou tu následující řádky právě proto, aby tento váš nedostatek napravily a třeba vás přivedly na správnou cestu.

Prodietix, proteinová dieta alias bílkovinová dieta, je lékařskou metodou, jež byla poprvé popsána profesorem Blackburnem z univerzity v Harvardu. Její podstata spočívá v tom, že lidské tělo dostává v potravě dostatek proteinů, ovšem dochází k omezení spotřeby sacharidů a tuků. Čímž se tělo dostane do stavu nazývaného ketóza, jenž přináší snížení hmotnosti, a to na úkor tukové tkáně; zatímco pro život nezbytné svaly zůstávají díky přísunu bílkovin v nedotčeném stavu. Což je právě tím, kvůli čemu nedochází k jo-jo efektu, tedy opětovnému nabírání hmotnosti po ukončení diety.

snídaně

Bílkovinová dieta tedy neznamená žádný pocit hladu, člověk má tudíž stále dobrou náladu, nemučí se.
K čemuž stačí vhodná speciální proteinová jídla plná vitamínů a minerálů, vyráběná ve Francii jenom a pouze z prvotřídních surovin přírodního původu, z mléka, vaječných bílků, sóji a podobně. Jichž je na výběr celá řada – polévky, omelety, těstoviny, pečivo, studené či teplé nápoje, palačinky, krémy, koláče,…
Stačí si dopřát speciální jídelníček závisející na vaší tělesné výšce, aktuální hmotnosti, vykonávané profesi, spánkovém režimu, aktivitě a především hmotnosti, jíž chcete dosáhnout, jenž je zákonitě u každého člověka jiný, a jste na nejlepší cestě.
Aniž byste se museli už v předstihu děsit toho, jak budete mít dlouhodobě hlad.
A kdo by nechtěl zhubnout, že? Zdravě a v pohodě.

You Might Also Like