SEO copywriting

Potřebujete vytvořit obsah vašich webových stránek? Hledáte někoho, kdo to umí? Ovšem nechcete narazit na někoho neprofesionálního nebo nespolehlivého? V našem případě se vám to rozhodně nestane.
lidé portréty

Máme pro vás připravených hned několik zajímavých služeb:

1. Vytvoříme kompletní obsah vašich webových stránek. Dle zadaných parametrů můžeme vytvořit nesčetně článků formou různých textů.

2. Pomůžeme upravit obsah vašeho webu. Můžeme vám poradit s tím, co máte změnit. Vytvoříme pro vás nové, inovativní a zajímavé texty, které budou originální a budou představovat něco výjimečného.

3. Zabýváme se také správou webu. Zjistíme potřebné nedostatky vašeho webu a vše napravíme.

4. Potřebujete jako firma sdělit nějaká fakta? V tom případě se obraťte na naše služby. Zajistíme vám služby profesionálů s mnohými zkušenostmi.

Nabízíme různé druhy copywritingu

Copywriting a copyediting pro vás připraví naši copywriteři.

Texty jsou vždy zajímavé, poutavé a originální. Pro každého jsou lehce pochopitelné a srozumitelné. Často pojednávají také o profesionálních tématech.

· Zejména musí být vhodné pro optimalizaci. Důležité je, aby vyhledávače splnily svou úlohu a do popředí vyzdvihly vaše webovky. Hloupé texty proto od nás nečekejte.
žena jako podnikatel

Jaká je cena? Cena se pohybuje od 250 korun za 1800 znaků dle délky textu.

A jaké texty můžeme zprostředkovat?

A. Texty pro www stránky – web copywriting

B. Texty pro www stránky – zaměření na SEO takzvaný seo copywriting

C. Reklamní sdělení – PR články

Copywriting seo je velice oblíbenou formou a narazíte na něj čím dál častěji. Přistupujeme ke klientům individuálně, a proto jsme schopni doporučit a vytvořit vám přesně texty míru. Naši textaři píší vždy originální texty, takže kopie nikde nehledejte. Přesně znají pravidla a musí dodržovat konkrétní podobu článků, proto jsou další cennou součástí našeho týmu, stejně tak jako ostatní profesionálové z naší firmy.

You Might Also Like