Nový bazén

Takže se sejde celá rodinná rada a začne se přemýšlet a dohadovat. Hlavní je samozřejmě velikost a cena. Tatík pokukuje do peněženky, matinka do šuplíku a ratolesti se řehní, neb stejně nemají ani fuka. Pokud jsou ještě staří rodiče a jsou čiperní, také jistě přispějí nemalou hřivnou. Vždyť se budou koupat také. Nakonec se doberete k tomu, kolik penízů na kýženou věc máte. Máte dost, bazény svou cenou už dávno nejsou za hranicemi nemožného. Ten malý obyčejný bazén pořídíte za desetinu výplaty. Ten velký, ve kterém se už dá i plavat a potápět a vůbec dělat spousta věcí, ten je již o něco dražší, ale zase má spoustu výhod.

netradiční bazén

Vejdou se tam všichni najednou, a ještě mohou přijet příbuzní. Není pak problém zahrát si v bazénu na honěnou, nebo klidně i vodní pólo. Pokud se vám zdá tato věc drahá, tak uvažte, kolik asi dáte za návštěvu lázní, nebo veřejné plovárny. A to ještě pomíjím nevýhody toho koupání tam. Mačkáte se jako sardinka a o nějakém odpočinku na lehátku na vodní hladině si zde můžete nechat jenom zdát. A to ještě netušíte, v čem se to koupáte.

kulatý bazén

Ano, slyším vaše námitky, že voda musí být nezávadná jinak by jim to tam zavřeli. Ale sami si odpovězte, zda je skutečně v lidských možnostech to uhlídat. A nebudeme si nalhávat, že nejen děti a mladí si přímo v té vodě uleví. Ale no tak, neříkejte, že ne. Není každý tak slušný a poctivý jako vy. Doma si na hladinu dáte lehátko kdykoli, neřádí-li ovšem zrovna v bazénu vaše děti s těmi z širšího okolí a můžete krásně relaxovat. A víte naprosto přesně jakou máte vodu. Protože si ji upravujete sami a sami si ji také poctivě kontrolujete. Takže vaše voda bude skutečně kvalitní. Nu a po skončení zasedání rodinné rady nezbývá než bazén zakoupit. Nikam nechoďte, v klidu klikněte na odkaz, který je výše v článku a už se o nic nemusíte starat. Jen objednáte zboží a počkáte si, až to přivezou.

You Might Also Like